Rok 2020

miał zaplanowane działania z jeszcze większym rozmachem… zdążyliśmy przeprowadzić „JEDYNIE”:

⭐BAL KARANAWAŁOWY DLA CAŁYCH RODZIN W GOSPODZIE GŁOGOWSKIEJ .❤SESJE FOROGRAFICZNE W PRZEDSZKOLACH Z DOCHODEM DLA FUNDACJI .🥰WERNISAŻ FOTOGRAFII I PIROGRAFII AUTORSTWA JAKUBA KAZUBSKIEGO , W CENTRUM INFORMACJI TURYSTYCZNEJ W GŁOGOWIE .⭐FERIE DLA DZIECI – JAK ZOSTAĆ YOUTUBEREM I JAK BYĆ MODELKĄ .

❤ AKCJA MASECZKI – 35.000 USZYTYCH I ROZDANYCH ZA DARMO – TAKŻE PŁYNY , MYDŁA I RĘKAWKCZKI .

⭐ZAKUP PRALKO- SUSZARKI DLA SZPITALA W GŁOGOWIE .❤PROJEKT „CO PISZCZY W TRAWIE ” – CZYLI FOTOGRAFOWANIE I PUBLIKOWANIE Z TREŚCIĄ ZDJĘĆ MIEJSCOWOŚCI OŚCIENNYCH GŁOGOWA. ZABYTKI WSI , ATUTY NATUTALNE , LUDZIE .⭐DZIEŃ DZIECKA Z POKAZEM BANIEK DLA PRZEDSZKOLI W GŁOGOWIE (PP15 I 17 ) .❤PIKNIK DLA RODZIN „POD KASZTANAMI ” NA RZECZ DERMATOMU DLA SZPITALA W GŁOGOWIE .⭐PROJEKT „ŚWIĘTY SPOKÓJ ” – CMENTARZ W KRZEKOTÓWKU .

❤ ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI KUCHNII FUNDACJI OWOC GŁOGU „SMACZNEGO ” .

⭐NIEZLICZONA ILOŚĆ PACZEK ŻYWNOŚCIOWYCH , CHEMICZNO – KOSMETYCZNYCH .❤SPRZĘT MEDYCZNY – WÓZKI , ŁÓŻKA , BALKONIKI , PERUŁKI , PIELUCHY DLA DOROSŁYCH I INNE .⭐AKCJA „MIKOŁAJ 2020 ” CZYLI OGROM PACZEK Z PREZENTAMI DLA KAŻDEJ GRUPY WIEKOWEJ NASZYCH PODOPIECZNYCH .❤DANIA WIGILIJNE …⭐ODWIEDZINY DZIECIĘCEGO SZPITALA PSYCHIATRYCZNEGO W ZABORZE Z CAŁYM BUSEM DARÓW ( BYLIŚMY W 2020 – DWA RAZY – NA POCZĄTKU ROKU I NA KOŃCU ).

Pod tym linkiem można sobie obejrzeć filmik podsumowujący 2020 rok:

https://www.facebook.com/FundacjaOwocGlogu/videos/1077129679465559/

W tym czasie przeprowadziliśmy również ponad 100 sesji fotograficznych, +500 licytacji na
cele charytatywne oraz przekazaliśmy tony opału i wiele ton jedzenia i ubrań potrzebującym.